Līdz 30.jūnijam ir spēkā īpašais piedāvājums Natuzzi dīvāniem Naturno, Diesis un Dado. Iegādājoties vai pasūtot kādu no šiem modeļiem, dāvanā iegūsiet izvelkamās gultas mehānismu!

Papildus savam slavenajam itāļu dizainam, Natuzzi tagad piedāvā arī dažādus funkcionālus risinājumus gadījumiem, kad dīvānu nepieciešams transformēt par guļamvietu vai uzglabāt mantas. Natuzzi kvalitāte izpaužas arī šajos risinājumos- gultas mehānismu iespējams izvilkt ar vieglu vienas rokas kustību. Ietilpīgās glabāšanas kastes paslēptas tā, ka dīvāni nezaudē neko no sava viegluma un elegances.

Natuzzi dīvāni- gultas Notturno, Diesis un Dado piedāvā dažādus izmērus un konfigurācijas, atbilstoši mājokļa izmēriem. Izvelkamo guļvietu platums var variēt no 70 cm- 140cm platumā. Guļvietas aprīkotas ar patentēto un inovatīvo „Greenplus” matraci. Tas veidots no ekoloģiska mikroporaina materiāla, kas lieliski ieņem formu un balsta mugurkaulu. Natuzzi matrači ir antibakteriāli un hipoalerģiski.

Bieži vien nākas izvēlēties- skaistums vai komforts, dizains vai praktiskums. Dažkārt tas atrodams arī vienkopus. Visi Natuzzi dīvāni-gultas ir dizainiski augstvērtīgi, tajā pašā laikā- ērti, kā vismīkstākās gultas.

Video Natuzzi Notturno