Šī gada kolekcijas pamata concepts ir harmonija- princips, kas vienmēr kalpojis par iedvesmu katram Natuzzi Italia dizainam. Itālijas kultūra un skaistuma izpratne iemiesojas šī zīmola mēbelēs un ienes eleganci un perfekciju jebkurā mājoklī. Jaunā kolekcija piedāvā visu nepieciešamo harmoniskas dzīvojamās vai guļamtelpas iekārtošanai – mēbeles, paklājus, lampas un aksesuārus.

Melpot ir ārkārtīgi daudzpusīgi modulējama mēbeļu sistēma dzīvojamai istabai, kurā ietilpst sēdelementi dīvānam, pufi un dažādi plaukti. Risinājums cilvēkiem , kam patīk pielāgot mēbeles savām vajadzībām līdz sīkākajai detaļai. Pieejams ar ādas, auduma, vai kombinētu apdari - kopumā vairāk kā 200 variācijās. Daži elementi pieejami ar stepētu ādu. Dizainers Mauro Lipparini.

Jaunais dīvāns Orfeo ir klasiskā Chesterfield mūsdienu interpretācija, kura dizaina autori ir arhitekti Manzoni&Tapinassi. Tradīcijas un modernisms kopā veido kompaktu dīvānu, kam piemīt ar neko nesajaucams stils. Metāla kājiņas un piepaceltā pamatne Orfeo piešķir vieglumu, savukārt nošuvuma detaļas pasvītro augstvērtīgos materiālus. Orfeo pieejams divvietīgā vai trīsvietīgā izmērā ar ādas vai auduma apdari.

Balance – jauns dīvāns no #NatuzziItalia kolekcijas, kurš ķļūs par zvaigzni jebkurā viesistabā. Iebūvēta skaņu sistēma, pielāgojami galvas balsti, elektriski regulējams zvilnis, integrēts muguras balsts- pieejamo funkciju klāsts neliks vilties nevienam Balance ir plaši modulējams dažādām istabas konfigurācijām, pieejams ar ādas vai auduma apdari (ar izsmalcinātām ādas vīļu nošuvēm pieskaņotā vai kontrastējošā tonī.

Kompakts, septiņdesmito gadu iedvesmots dizains- tas ir jaunais #NatuzziItalia dīvāns Mentore. Īpaši ērta sēdpozīcija, ko nodrošina augstā atzveltne, integrēts muguras atbalsts un dāsna izmēra sēdeklis. Mentore ir pieejams divvietīgā vai trīsvietīgā izmērā, ar auduma vai ādas apdari. Apmeklējiet Natuzzi Italia salonu un iepazīstiet jauno #Mentore modeli. Dizains “Natuzzi design center” 

Apmeklējiet mūsu Natuzzi Italia salonu, lai izmēģinātu un pasūtītu jaunumus no 2018.gada kolekcijas!