Mūsu salona ekspozīcijā tagad apskatāmi un nopērkami vairāki jaunumi no Natuzzi Italia jaunākās kolekcijas. Laipni gaidīti K.Ulmaņa gatvē 114/4!

Tīras arhitektoniskas līnijas raksturo eleganto modulāro dīvānu Jeremy (Dizains: Manzoni&Tapinassi). Roku balsta pāreja dīvana pamatnē veido saspēli ar metāliskajām kājiņām, kas piedod īašu ilgmūžīgu raksturu dīvanam, kurš piemērots gan mūsdienīgam interjeram, gan kā akcents klasiskā mājoklī. Pieejams ar auduma vai ādas apdari, arī versijā- atpūtas krēsls un pufs.

 

Jaunā dīvāna Agora dizainā dominē horizontālās līnijas (Dizains: Manzoni&Tapinassi). Tā dziļās sēdvietas ir ārkārtīgi komfortablas pateicoties īpašam pildījumam: poleuritāna un Memory putas ar dabīgo zosu dūnu virsslāni. Agora ir ļoti piemērots lielām viesistabām, jo to no dažādiem elementiem var kombinēt neskaitāmās versijās gan ar auduma, gan ādas apdari. 

 

Natuzzi Italia dīvānus var kombinēt ar jaunajiem kafijas galdiņiem Meridio. To dizaina iedvesma nāk no pagājušā gadsimta 50. gadiem, tomēr mūsdienīgo materiālu pielietojums un eleganto kājiņu forma šos kafijas galdiņus padara nepārprotami mūsdienīgus. Meridio pieejami 4 dažādos izmēros, ar alvas vai tumša hroma metāla kājiņām un 14 dažādu toņu virsmas materiāliem. Iespējas nebeidzamām kombinācijām!

 

Viesistabas vai guļamistabas interjeru papildinās paklājs no jaunās Natuzzi Italia kolekcijas - Rhombus. Natuzzi Design Center mākslinieki sakombinējuši elegantas pelēko toņu nokrāsas ģeometriskā rakstā, kas veido izsmalcinātu un minimālistisku iespaidu. Rhombus paklājs ir austs rokām no augu valsts zīda. Pieejams izmēros: 170 x 240 cm (EUR 1145) un 200 x 300 cm (EUR 1683)