Natuzzi grupa darbojas jau vairāk kā 50 gadus. Oriģinālais dizains, komforts, dabīgo materiālu pielietojums ir tās vērtības, kuras piešķir raksturu uzņēmumam, padarot to par lielāko vadošo mēbeļu ražotni Itālijā un pasaules līderi ādas dīvānu ražošanā.

Līderpozīcijas iegūšana tirdzniecības sistēmā mudina kompāniju vēl vairāk uzlabot organizācijas efektivitāti un produktivitāti, respektēt vidi, klientu un sabiedrību kopumā. Kvalitāte un vide mūsdienās ir kļuvusi par nedalāmu jēdzienu uz kā pamata Natuzzi ir izveidojis specifisku tirdzniecības stratēģiju un kvalitātes attīstītu menedžmenta filozofiju, lielu uzmanību pievēršot ekoloģiskām tēmām.

Produkciju ražošana tiek veikta no dabīgiem, augstvērtīgiem materiāliem, ievērojot īpašu precizitāti. Darba izstrādes gaitā tiek izmantots roku darbs, kurš atbilst labākajiem kvalitātes standartiem. ISO 9001 un ISO 14001 sertifikāti apliecina, to kā Natuzzi īsteno Kvalitātes un Vides Direkcijas Sistēmu.

Natuzzi. Laipni lūgti mās.

Salona pārdevēji palīdzēs jums mēbeles pielāgot savām vajadzībām un vēlmēm, izvēloties izmēru, krāsu, apdari un citas specifikācijas.

Apmeklējiet Natuzzi mājas lapu.

Katalogu var apskatīties šeit.

Jaunumi

Pieteikties jaunumu saņemšanai